Dzisiaj jest: 20 września 2018 | | Parafia na Facebooku | Ustaw jako stronę startową | Numer konta

Archiwa kategorii ‘„Złote Nutki”’

Mar

Przez trzy ostatnie dni dzieci, młodzież i nauczyciele z Publicznej Szkoły Podstawowej w Bodzechowie im. Walentego Stefańskiego z oddziałem gimnazjalnym uczestniczyli w Rekolekcjach Wielkopostnych. Dzieci mogły dowiedzieć się o Bożej Miłości, o grzechu i o sakramencie Eucharystii. podczas tych trzech dni mogliśmy przeżyć Drogę Krzyżową, nabożeństwo pokutne z możliwością spowiedzi. Wielkopostne zmagania zostały zwieńczone Mszą Świętą, przy asyście tutejszych ministrantów oraz chóru dziecięcego „Złote nutki”.

Serdecznie dziękujemy Dyrektorowi Szkoły: Panu Konradowi Żelazowskiemu za umożliwienie dzieciom udziału w rekolekcjach. Pani Małgosi Matyjasek, ka pomoc w organizacji, Pani Ani Wieczorek i Pani Monice Gryzka za oprawę muzyczną, oraz wszystkim wychowawcom i nauczycielom za opiekę nad uczniami.

Sty

W naszej wspólnocie parafialnej, w minioną niedzielę po mszy o godz 11:00, odbył się koncert kolęd dzieci i młodzieży z okazji dnia Babci i dnia Dziadka. Młodzi zaprezentowali kilkanaście utworów przy akompaniamencie własnym, czy też nagrań. \

Zapraszamy jutro na msze święte o godz 11:00 i 17:00 z okazji święta Matki Bożej Gromnicznej. Przypominamy o przyniesieniu świec do poświęcenia.

Lis

chdzW liturgiczne wspomnienie św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej, nasze dwa chóry parafialne – chór dziecięcy „Złote Nutki” oraz chór dorosłych, ubogaciły swoim śpiewem liturgię Mszy św. Ks. proboszcz Cezary Zybała podziękował chórzystom i ich opiekunom za całoroczne sumienne  zaangażowanie się w próby i występy, za współudział w coraz piękniejszej oprawie liturgicznej podczas niedzielnych celebracji jak i w ważnych wydarzeniach parafialnej wspólnoty. chdJednocześnie dla chóru dziecięcego „Złote Nutki” był to pierwszy występ w pięknych nowych strojach chórowych. Dziękujemy wszystkim chórzystom za serce wkładane w liturgiczny śpiew, zapraszamy również dzieci jak i dorosłych do włączenia się do naszych grup parafialnych.

Maj

dzień matki1małyW wigilię Dnia Mamy chór dzieci „Złote Nutki” modlił się w intencji swoich mamuś. Po uroczystej Mszy Św. dzieci złożyły śpiewające życzenia w krótkim koncercie wokalnym. Przy melodii jednej z piękniejszych „Ave Maria” w wykonaniu Małgosi, wzruszone mamy otrzymały od swoich pociech gorące uściski i własnoręcznie zebrane kwiaty.

Z gorącą modlitwą zebrani zwrócili się do naszej wspólnej Matki, Maryi, prosząc o opiekę i orędownictwo.

• Msze święte

- w niedzielę i uroczystości:

- w święta:

- w dni powszednie: