Dzisiaj jest: 16 grudnia 2017 | | Parafia na Facebooku | Ustaw jako stronę startową | Numer konta

Koła Żywego Różańca

Kola Żywego Różańca istnieją w każdej parafii, są raczej cichą i mało widoczną wspólnotą, ale jej moc jest ogromna. Warto się do niej przyłączyć z wielu względów. Nie wahajmy się, jeśli lubimy różaniec, chcemy wspólnie trwać przy Maryi i wypraszać łaski potrzebne Kościołowi i nam samym.
Pragniesz być bliżej Boga i zmobilizować się do modlitwy? Nic prostszego: weź do ręki różaniec i dołącz do koła. Można postarać się o utworzenie nowego albo też uzupełnić skład tych, które rozłącza śmierć. Nie czekajmy na lepszy czas, na to, że kiedyś będziemy mieli mniej pracy i obowiązków. Można się tłumaczyć, ale czy warto? Po co czekać? Zatrzymaj się nad życiem Jezusa i Jego Matki, powierz Bogu tych, którzy nie poznali różańca, a może również oni przyjdą i skorzystają ze źródła łaski.
Spotkania formacyjne naszego Koła Żywego Różańca przy parafii św. Zofii odbywają się w każdą pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 8.00.

• Msze święte

- w niedzielę i uroczystości:

- w święta:

- w dni powszednie: